Overzicht voor ronde 27, gespeeld op 9 april 2024

Wit   Zwart Uitslag
Niek Soeterboek - Hans Leenaars 1-0
Ruben Roessen - Gyan Ansems 0-1
Gerard van der Garde - George Abed 0-1
Marco van den Hout - David Kiszkiel 0-1
Harm Ophorst - Jan Soeterboek 0-1
Roy Stroucken - Sam Onderdelinden 0-1
Sebastian Radwanski - Gust Leenaars 1-0
Esra van der Wolk - Afwezig met geldige reden
Brem van Schilt - Afwezig met geldige reden
Kevin van Oosterwijk - Afwezig met geldige reden
Milan de Gier - Afwezig met geldige reden
Robert Verzijden - Afwezig met geldige reden
Albert Grunwald - Afwezig met geldige reden
Hans Schroer - Afwezig met geldige reden
Jasper van Zelst - Afwezig zonder geldige reden
Hans van Daelen - Afwezig met geldige reden
Vjera Jansen - Afwezig met geldige reden
Ad van den Corput - Afwezig met geldige reden
Ilona Coremans - Afwezig met geldige reden
Mohamed Shaar - Afwezig met geldige reden

 

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 27

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gyan Ansems 811,67 41 26 23 1 2 90,4 266 0 1Z 0 1 0 0
2 David Kiszkiel 728,67 40 25 19 3 3 82,0 268 -1 1Z 0 2 0 0
3 Niek Soeterboek 533,50 39 22 13 2 7 63,6 231 0 1W 0 3 2 0
4 George Abed 515,83 38 23 13 2 8 60,9 266,5 -1 2Z 1 3 0 0
5 Jan Soeterboek 497,33 37 23 12 1 10 54,3 257,5 -1 2Z 1 1 2 0
6 Gerard van der Garde 326,00 36 25 8 2 15 36,0 261,5 1 2W 1 1 0 0
7 Hans Leenaars 317,67 35 17 6 0 11 35,3 176,5 -1 1Z 1 6 3 0
8 Harm Ophorst 316,00 34 22 8 0 14 36,4 238 0 1W 1 4 0 0
9 Jasper van Zelst 310,00 33 10 7 1 2 75,0 127,5 0 1W 0 16 0 1
10 Marco van den Hout 281,17 32 24 7 2 15 33,3 279 2 1W 1 2 0 0
11 Ruben Roessen 276,67 31 19 7 1 11 39,5 185,5 -1 1W 0 8 0 0
12 Gust Leenaars 220,00 30 13 5 0 8 38,5 97,5 -1 1Z 1 13 0 0
13 Robert Verzijden 211,83 29 11 4 1 6 40,9 155 1 1W 0 16 0 0
14 Mohamed Shaar 156,33 28 4 3 0 1 75,0 17,5 0 1W 1 22 0 0
15 Ad van den Corput 115,00 27 6 2 0 4 33,3 38 0 1W 0 21 0 0
16 Vjera Jansen 107,33 26 3 2 0 1 66,7 5 1 1W 0 24 0 0
17 Ilona Coremans 97,33 25 4 1 0 3 25,0 32,5 0 1Z 1 22 0 0
18 Sebastian Radwanski 97,00 24 1 1 0 0 100,0 5 1 1W 0 26 0 0
19 Milan de Gier 91,50 23 4 1 1 2 37,5 21,5 0 2W 1 22 0 0
20 Brem van Schilt 89,33 22 6 2 0 4 33,3 43,5 0 1W 0 21 0 0
21 Sam Onderdelinden 86,33 21 4 1 0 3 25,0 5 0 1Z 1 22 0 0
22 Roy Stroucken 85,33 20 2 0 0 2 0,0 6 0 1W 1 24 0 0
23 Esra van der Wolk 65,67 19 7 0 1 5 7,1 66 -2 1Z 1 19 0 0
24 Albert Grunwald 54,00 18 7 1 0 6 14,3 69,5 1 1W 0 20 0 0
25 Hans van Daelen 39,67 17 1 0 0 1 0,0 8 -1 1Z 1 25 0 0
26 Kevin van Oosterwijk 37,33 16 2 0 0 2 0,0 8 2 2W 1 24 0 0
27 Hans Schroer 25,00 15 0 0 0 0 0,0 0 0 - 0 27 0 0

 

Groep A     Groep B  
  Naam: Punten:   Naam: Punten:
1 Gyan Ansems 811,67 1 David Kiszkiel 728,67
2 Niek Soeterboek 533,50 2 George Abed 515,83
3 Jan Soeterboek 497,33 3 Ruben Roessen 276,67
4 Gerard v/d Garde 326,00 4 Gust Leenaars 220,00
5 Hans Leenaars 317,66 5 Robert Verzijden 211,83
6 Harm Ophorst 316,00 6 Mohamed Shaar 156,33
7 Jasper van Zelst 310,00 7 Ad van den Corput 115,00
8 Marco van den Hout 281,17 8 Vjera Jansen 107,33
9 Brem van Schilt 89,33 9 Ilona Coremans 97,33
10 Hans van Daelen 39,67 10 Milan de Gier 81,50
      11 Sebastian Radwanski 97,00
      12 Sam Onderdelinden 86,33
      13 Roy Stroucken 85,33
      14 Esra van der Wolk 65,67
      15 Albert Grunwald 54,00
      16 Kevin van Oosterwijk 37,33
      17 Hans Schroer 25,00